OGAMI - Studio projektu i wizualizacji.

Druk reprodukcji

Naszym głównym celem jest stworzenie najwyższej jakości reprodukcji, które spełniają wymagania naszych tak różnorodnych klientów. I tym sposobem dać Państwu możliwość dotarcia do szerszego grona wielbicieli sztuki.

Od wielu lat współpracujemy z wybitnymi artystami o różnych narodowościach. Każdy z nich ma swój indywidualny styl, który należy uchwycić dobierając odpowiednie podłoża, technikę druku i obramowanie.

Wszystkie reprodukcję są wykonywane zgodnie z najwyższymi standardami jakościowymi obowiązującymi w druku artystycznym. Precyzyjna technika skanu oryginałów, druk tuszami pigmentowymi na papierach najlepszej jakości oraz specjalna technika uszlachetniania wydruków gwarantują perfekcyjne odzwierciedlenie każdego jednego oryginału.

Dajemy możliwość certyfikowania i limitowania nakładu reprodukcji co sprawia że twoja praca lub jej kopia staje się unikatem.
Dzięki Hahnemühle Certyfikat Autentyczności chronisz bezpieczeństwo i autentyczność swojego dzieła.


Serwis

Jesteśmy tego świadomi jak ważna w dzisiejszych żywotnych czasach jest opieka nad klientem, szczególnie gdy powierzane są nam unikalne dzieła.
Dlatego wszystkie czynności są wykonywane przez wyspecjalizowany personel z najwyższą starannością aby Państwa zamówienie szybko i pewnie dotarło na miejsce.